
Машина на радіокеруванні для дрифту SC 24 A 01 фари світяться в комплекті 4 змінні колеса
997 ₴
- Немає в наявності
- Код: 105001
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Стильна і сучасна гоночна модель на радіокеруванні виконана в масштабі 1:24 і готова за лічені секунди стати головним переможцем у всіх заїздах на швидкість.
Міні модель Drift Returns SC 24 A 01/06 в довжину всього 18 см, Проте максимально допустима швидкість складає понад 15 км / год!
Ергономічний і зручний пульт управління з частотою 2.4G встановлює постійний і безперебійний сигнал, дозволяючи гонщику не відчувати дистанції в управлінні.
Модель машини виконана в спортивному стилі, який обов'язково стане родзинкою на всіх майбутніх заїздах, як найшвидший і ефектний учасник перегонів. Конструкція передбачає: низький дорожній просвіт, великий і витончений спойлер, дзеркала заднього виду і стильні диски.
А щоб відпрацьовувати уміння крутого водіння в набір входить 6 дорожніх конусів, вони пофарбовані в сигнально помаранчевий колір і виготовлені з пластмаси. Виставляючи їх на дорогу в певному порядку Ви зможете моделювати смуги перешкод тренуючи спритність, швидкість і дрифт водіння.
Особливості моделі:
- підсвічування фар білим кольором;
- 4 змінних колеса.
Управління:
- вперед назад;
- колеса вправо;
- колеса вліво.
Комплектація:
- машинка;
- 4 колеса;
- 6 дорожніх конусів;
- пульт керування;
- акумулятор 3.7 V;
- USB для підзарядки акумулятора.
Пульт управління працює від 2-х батарейок типу "АА" - не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 997 ₴











