
Машинка для дріфту на радіокеруванні з парогенератором та підсвічуванням (SC16A05) масштабі 1:16
1 346 ₴
- В наявності
- Код: D 71
+380 (96) 362-64-02
Менеджер Сергій
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерована машина для дріфту SC16A05 є повнопривідною і виконана в масштабі 1:16. Під час руху у машини світяться фари і можна активувати випуск пари із вихлопної труби.
Характеристики:
• вік: від 6 років;
• привід: повний (4х4);
• час роботи від батареї, хв.: 15-20;
• час заряду, хв.: 90;
• масштаб: 1:16;
• максимальна швидкість, км/год: 18;
• радіус дії пульта, м: 25-40;
• світлодіодні фари;
• випуск пари із вихлопної труби;
• габаритні розміри машини (ДхШхВ), см: 28 х 12 х 8;
• легкий корпус із міцного пластику;
У комплект входить:
• машина для дріфт;
• пульт керування;
• комплект запасних коліс;
• зарядний пристрій;
• акумулятор Li-Ion, 500мАч, 7,4V;
• ключ для зміни коліс;
• ємність для заправки води;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 346 ₴



