
Машинка для дрифту на радіокеруванні з дрифтовими колесами 4x4 та 35+КМ/ГОД (Q 142) 33 cм
3 781 ₴
- Немає в наявності
- Код: D 91
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
35+КМ/ГОД ДИВОВИЖНО ШВИДКА ШВИДКІСТЬ: оснащений потужним двигуном RC390, наш позашляховий водонепроникний дрифт-автомобіль 4x4 у масштабі 1:16 поставляється повністю зібраним і готовим до запуску. Він розвиває ШВИДКІСТЬ ДО 35 км/год+, що робить автомобіль швидшим за інші;
УДАРОСТІЙКІСТЬ + IPX4 РІВЕНЬ ВОДОЗАХИСТКУ: Прийняття незалежного металевого амортизатора з демпфером і незалежної горизонтальної системи амортизації, яка поглинає нерівності навіть під час перегонів по бездоріжжю та підтримує баланс автомобіля. Рівень IPX5 захищає автомобіль від бризок і хвиль води під час дощу чи снігу днів;
2,4 ГГц РАДІО +7 РЕЖИМІВ ФАР: Завдяки простому у використанні пульту дистанційного керування 2,4 ГГц, схожому на пістолет, можна легко керувати на відстані до 250 футів;
Підходить для дітей і дорослих віком від 8 років: цей електричний автомобіль на радіоуправлінні — чудовий вибір для вечірки/дня народження/різдвяного подарунка, а також корисний для розвитку інтелекту та практичних здібностей дитини.
Технічні характеристики:
Торгова марка: JJRC
Назва продукту: Q142 RC Drift Car
Колір: синій
Модель: Q142
Швидкість: ≥35 км/год
Частота: 2,4 ГГц
Розмір автомобіля: 335×155×95 мм
Відстань керування RE-MOte: ≥ 80M
Система: Повномасштабна система синхронного керування
Двигун: мотор з вугільною щіткою RC390
ESC: 30A безщітковий водонепроникний ESC
Матеріал: метал / електронні компоненти / пластик
Диференціал: Планетарний диференціал із металевими шестернями
Час контролю RE-MOte: близько 15-18 хвилин
Час зарядки: близько 2 годин
Автомобільний акумулятор: літієвий акумулятор 7,4 В 1300 мАг
Батарея передавача: батарея 4*1,5 В АА (не входить в комплект)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 80 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 3 781 ₴







