
Машинка на радіокеруванні для дрифта (8000 E) акумулятор 7.4 V, підсвічування, гумові шини, викрутка
1 181 ₴
- В наявності
- Код: 160022
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
З цим швидкісним спорткаром вам не буде рівних у перегонах!
Іграшка є зменшеною копією реального автомобіля у масштабі 1:16. Машинка розвиває швидкість до 20 км за годину і завдяки гумовому покриттю своїх шин чудово тримається дороги, а змінний комплект пластикових шин дозволить досягти плавнішої їзди на рівній трасі. Така іграшка здатна на фантастичні трюки та віражі й подарує дитині багато годин, проведених за цікавою та динамічною грою.
Особливості:
- розміри: 30х12х7 см;
- іграшка виготовлена у масштабі 1:16;
- машинка може розвинути швидкість до 20 кмгод;
- іграшка має два комплекти шин: гумові та пластикові;
- до набору включено набір дорожніх конусів для практики трюків;
- машинка має підсвічування фар;
- машинка працює від акумулятора 7.4 V, який разом із дротом для його зарядки включено до набору;
- пульт керування машинкою 2.4 GHz працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- у комплект входить інструкція з використання іграшки, наліпки для її декорування та викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 1 181 ₴



