
Катер на радіокеруванні (JH-KT 3) 2,4 GHz, акумулятор 4.8 V, в коробці
878 ₴
- Немає в наявності
- Код: 118010
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Дана ігрова модель дозволить всій родині поринути у захопливу подорож водною гладдю разом з радіокерованим круїзним катером JH-KT 3!
Судно виконане у реалістичному дизайні, який успішно створює по-справжньому оригінальну гармонію кольору. Конструкція моделі дозволяє їй добре триматися на водяній поверхні, йти за вітром, здійснювати широкі та круті розвороти.
Особливості:
- стильний, реалістичний дизайн;
- пульт керування працює від 2х батарейок типу "АА"
- катер працює від акумуляторної батареї 4.8 V;
- пульт дистанційного керування дозволяє субмарині прискорюватися і здійснювати рух вперед/назад, праворуч/ліворуч.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 28 см
- Ширина (см): 11 см
- Висота (см): 11 см
Розмір упаковки: 32 см × 11 см × 23 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 878 ₴


