
Катер на радіокеруванні дитячий (MX 0010-10) з акумулятором 4.8V, у коробці
1 193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78568
+380 (96) 362-64-02
Менеджер Сергій
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабована модель катера на радіокеруванні MX 0010-10 - це ідеальна іграшка для любителів водних розваг.
Обтічна форма дозволяє човну розвивати зовсім недитячу швидкість, роблячи гру ще цікавішою та реалістичнішою.
Керувати катером буде дуже просто навіть дитині (але лише під наглядом старших), оскільки пульт виконаний у вигляді зручного та звичного для всіх джойстика.
Влаштовуйте справжні водні змагання на швидкість з ефектним катером на радіокеруванні!
Катер працює від акумулятора 4,8 V (у комплекті).
Пульт д/к працює від 4-х батарейок типу "АА" 1,5 V (не входять до комплекту).
Розміри/габарити
- Довжина (см): 33 см
- ширина (см): 11 см
- Висота (см): 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 1 193 ₴


