
Катер на радіокеруванні для дітей (MX 0010-2) акуммулятор 4.8 V, у коробці
1 193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57741
+380 (96) 362-64-02
Менеджер Сергій
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабована модель катера на радіокеруванні МХ 0010-2 - це ідеальна іграшка для любителів водних розваг.
Обтічна форма дозволяє човні розвивати достатню швидкість, щоб гра стала ще цікавішою та реалістичною.
Влаштовуйте справжні водні змагання на швидкість з ефектним катером МХ 0010-2.
Катер працює від акумулятора 4.8 V (в комплекті).
Пульт д / працює від 4-х батарейок типу "АА" 1,5 V (не входять в комплект).
В комплекті:
- Катер;
- Пульт ДУ;
- Акумуляторна батарея 4.8 V;
- Зарядний пристрій.
Розміри / габарити
- Довжина (см):30 см
- Ширина (см):13 см
- Висота (см):10 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 1 193 ₴


