
Машинка для дрифту на радіоуправлінні з димом (HD3999-1) світло та звук
1 391 ₴
- В наявності
- Код: D 43
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Радіокерована повнопривідна машинка виводить насолоду від управління на новий рівень.
Кузов машинки виконаний із міцного пластику. Роликові гумові колеса дають можливість їздити машинці на всі боки і повертатися на 360 °.
При включенні машини відтворюється звук двигуна і підсвічується кузов. Керується машина як звичайним пультом. Пульт оснащений різними кнопками та працює на частоті 2.4 ГГц.
Рух відбувається за рахунок джойстиків вперед-назад і вліво-вправо.
Кнопки зі стрілками, розташовані по центру пульта, дозволяють машинці рухатися боком, а клавіша між ними відповідає за паровий вихлоп, який підсвічується червоним кольором.
Для роботи вихлопу необхідно залити воду пляшечкою (у комплекті) у спеціальний резервуар під спойлером у задній частині машини.
Клавіша «A B C» дозволяє машинки самостійно рухатися в різні боки, а клавіша динаміка відключає звук мотора.
Дальність дії до 40 метрів. Машина працює від акумулятора. Заряджається за допомогою USB заряджання в комплекті.
Іграшка виготовлена із якісного пластику, який абсолютно безпечний для дітей. Для роботи пульта керування необхідно 2 батарейки типу АА, які не входять до комплекту.
В комплекті:
авто,
пульт керування,
акумулятор,
USB заряджання,
пляшечка (9 см).
Розмір машинки (г/ш/в): 35.5 х 17 х 10 см
Розмір пульта (г/ш/в): 4.5 х 13 х 12 см
Розмір упаковки (г/ш/в): 20 х 45.5 х 17.5 см
Матеріал: пластик, гума
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 391 ₴











