
Машинка для дрифту на радіоуправлінні 4х4 (805-6 A) змінні колеса, підсвічування фар, акумулятор 3.7 V
798 ₴
- Немає в наявності
- Код: D 175
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Такій машинці не страшне жодне бездоріжжя, адже її конструкція та повнопривідний двигун дозволить подолати будь-які перешкоди! Машинка на радіокеруванні стане улюбленою забавкою кожного малюка, адже з нею можна придумати безліч цікавих ігор.
Ця модель виконана у масштабі 1:18 до реального автомобіля й має комплект змінних коліс: з гумовим покриттям для кращого зчеплення із дорогою та пластикові для зручнішого виконання трюків на рівних поверхнях. Керування іграшкою відбувається за допомогою пульта, який зручно лягає у руку завдяки ергономічній формі.
Особливості:
- розміри машинки: 9.5х21х7 см;
- машинка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзарядки включено до набору;
- пульт управління працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- машинка підсвічується при роботі;
- іграшка має комплект змінних коліс: одні з гумовим покриттям, інші з пластиковим;
- модель виконана у масштабі 1:18;
- машинка є повнопривідною, двигун під'єднано до усіх чотирьох її коліс;
- у комплекті з машинкою йде викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 798 ₴


