
Дрифтова машинка на радіокеруванні з підсвічуванням фар (8601 E) акумулятор 3.7 V, два види коліс
940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 159669
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Оце так швидкість!
Іграшка є зменшеною копією реального автомобіля у масштабі 1:24. Машинка розвиває швидкість до 20 км за годину і завдяки гумовому покриттю своїх шин чудово тримається дороги, а змінний комплект пластикових шин дозволить досягти плавнішої їзди на рівній трасі. Така іграшка здатна на фантастичні трюки та віражі й подарує дитині багато годин, проведених за цікавою та динамічною грою.
Особливості:
- розміри: 20х10х6 см;
- іграшка виготовлена у масштабі 1:24;
- машинка може розвинути швидкість до 20 кмгод;
- іграшка має два комплекти шин: гумові та пластикові;
- машинка має підсвічування фар;
- машинка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його зарядки включено до набору;
- пульт керування машинкою 2.4 GHz працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- у комплект входить інструкція з використання іграшки та викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 940 ₴



