
Машинка для дрифта на радіокеруванні з паром (HS 16351) швидкість до 36 км\г, акумулятор 7.4 V, масштаб 1:16 протиударний корпус
2 437 ₴
- В наявності
- Код: 172255
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Перегоновий автомобіль 4WD Racing & Drifting Car – це справжня знахідка для фанатів швидкості та екстремальних заїздів! Машинка на радіокеруванні розвиває швидкість до 36 км/год, а завдяки повному приводу та змінним дрифт-колесам дарує неперевершені враження від керування. Реалістичний дизайн, потужний акумулятор і спеціальні ефекти роблять гру ще більш захопливою.
Особливості:
- швидкісна машинка з повним приводом (4WD);
- змінні дрифт-колеса для різних стилів їзди в комплекті;
- яскраві світлові ефекти;
- маштаб 1:16;
- управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- максимальна швидкість - 36 км/г;
- можливість регулювати швидкість;
- система парогенерації для реалістичного вигляду;
- акумулятор 7.4V 1200 mAh для тривалих заїздів, USB кабель в комплекті;
- пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу “АА” (до комплекту не входять);
- міцний протиударний корпус, адаптований для дрифту та перегонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 36 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | червоний |
- Ціна: 2 437 ₴





