
Машинка на радіокеруванні для дрифта (8602) акумулятор 3.7 V, масштаб 1:24, підсвічування, змінні колеса
891 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173950
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
Ця машинка на радіокеруванні — справжня знахідка для фанатів екстремальних трюків! Вона має видовищне LED-підсвічування, що створює яскравий ефект під час руху. Завдяки акумулятору 3.7V та дистанційному пульту керування ви зможете легко влаштувати дрифт-перегони навіть у кімнаті. У комплекті із нею йдуть додаткові колеса, зарядний кабель та дорожні конуси для тренувань.
Така іграшка буде відмінним подарунком кожному маленькому автолюбителю!
Особливості:
- розміри: 20х8.5х6 см;
- машинку виконано у масштабі 1:24;
- машинка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзаряджання включено до набору;
- пульт керування працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- машинка має різноколірне підсвічування, яке перемикається з пульта;
- машинка розганяється до 20 кмгод;
- у наборі з машинкою йдуть два комплекти коліс для неї;
- до набору додано дорожні конуси для трюків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 891 ₴




