
Машинка для дрифта на радіокеруванні з підсвічуванням (2078) акумулятор 7.4 V не биткий корпус
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 174854
+380 (96) 362-64-02
Менеджер Сергій
- +380 (97) 165-99-78Менеджер Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна, драйвова, яскрава машинка на радіокеруванні, яка створить твій незабутній день та подарує неймовірні емоції!
Протиударний корпус, підсвічування фар та дрифт - все це чекає на тебе!
Відчуй потужність та швидкість з крутою радіокерованою машиною, яка точно не залишить тебе байдужим!
Особливості:
- розмір: 18х12х8.5 см;
- тип живлення - акумулятор 7,4 V;
- пульт 2,4 Ghz працює від 2-х батарейок “АА” (не додаються);
- USB кабель для зарядки акумулятора;
- знімний протиударний корпус;
- підсвічування фар;
- пластикові та додатковий комплект прогумованих коліс;
- до набору додається викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 294 ₴




